דרושים גרפיקאים ומעצבים מתחילים ללא ניסיון

מחפשים עבודות בעיצוב גרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? סיימתם לימודים במכללות לעיצוב גרפי ובתי הספר לגרפיקה ואין לך  ניסיון? בכתבה הזו אני אגלה לכם איך אפשר למצוא עבודה במהירות בעיצוב גרפי על ידי קבוצות מדהימות בפייסבוק. היום בעיצוב גרפי יש מחסור בכוח אדם ונוכל לראות את זה על ידי הביקוש המסיבי של מאות משרות מידי יום בעיצוב גרפי. העבודות מתחלקות גם למשרדי הפרסום וגם לענף ההייטק.

על תיק העבודות שלכם צפיתם לאחרונה? אתם חושבים שהוא מספיק טוב כדי להתקבל למקומות עבודה?

תיק עבודות בעיצוב גרפי הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה. אף אחד לא מעניין אותו תכלס איפה סיימתם לימודים או אם בכלל למדתם את התחום הזה בצורה מסודרת. מה שיבדקו זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם ואם אתם יודעים מה אתם עושים בתוכנות גרפיות עם שימוש בחוקי העיצוב הגרפי. יבדקו את כל החשיבה קונספטואלית שלכם תוך מתן דגש לבנייה של מודעות ועיצובים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אי אפשר להתעלם היום מהאינסטגרם בו נמצאים רוב הגולשים הצעירים והם קהל אדיר לחברות שונות. החשיבה הרחבה בתיק עבודות צריכה להתבצע על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים נכונים בתוכנות של חברת אדובי בלבד.

משרות דרושים קבוצות בפייסבוק

אני את העבודה הראשונה שלי מצאתי דרך קבוצה מדהימה בפייסבוק אבל תחילה נכנסתי לאתר בו מפורסמות אינספור משרות בתחום העיצוב הגרפי. בקישור הבא תוכלו לראות משרות עיצוב גרפי וגם דרך מהירה כדי להתחבר לקבוצה ענקית בפייסבוק בה מתפרסמים אינספור משרות מידי יום של גרפיקאים ללא ניסיון או לעבודות מהבית ועבודות במשרדי הפרסום וחברות היי-טק. הקבוצה בפייסבוק של מדור דרושים תאפשר לכם תחילה לראות שיתופי פעולה עם מעצבים גרפיים אחרים. לאחר שהתחברתם לקבוצה וביקשתם  חברות תתחילו לקבל משרות. לכל משרה מבקשים שתצטרפו את תיק העבודות שלכם ורק לאחר מכן יצרו איתכם קשר, אם תיק העבודות שלכם הוא ממש טוב תוכלו בקלות למצוא עבודה ולהתברג בתעשייה במהירות.

העבודה מהבית בעיצוב איך זה קורה?

בתחום העיצוב הגרפי עבודות דרך סטודיו פרטי או פרילנסרים עצמאיים מאוד מקובלת בתעשייה בישראל ובעולם כולו. מעצבים גרפים בצדק מעדיפים לעבוד בצורה עצמאית כי הם לא רוצים להרוויח שכר לשעה אלא לקבל תשלום עבור פרויקטים. משרדי הפרסום גוזרים קופון יפה מאוד על מעצבים גרפים ולכן מעצבי גרפיקה מעדיפים לתת שירותי עיצוב גם לחברות היי-טק החל מעיצוב אפליקציות עד להכנה ובנייה של עיצוב אתרים או לתת שירותי גרפיקה ופרסום ללקוחות פרטיים. בתחום הזה אם אתם ממש טובים תוכלו למצוא עבודה במהירות ולקבל לקוחות. מספיק לקוח אחד מרוצה הוא כבר יביא אחריו עוד אינספור לקוחות בעיצוב גרפי הפה והאוזן הוא מאוד חשוב בתחום הזה. אם עבודות שלכם ירוצו בפייסבוק כולם ישאלו מי היה המעצב וכך תוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות. שלכם סבלנות זה מילת המפתח בתחום העיצוב הגרפי!