האם ללמוד עיצוב גרפי שווה מבחינה כלכלית?

רוצים להיות מעצבים גרפיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אחת השאלות שתמיד שואלים האם ללכת ללמוד את תחום מסוים לפני שהולכים ושופכים סכומי כסף רבים צריכים לבדוק קודם כל אם יש בתחום הזה עבודה או לא. אף אחד לא רוצה לבזבז את הזמן שלו שנה או שנתיים ולאחר מכן לגלות שאין עבודה בתחום שבחרתם. אנחנו נפתיע אותך ונגלה לך שמי שבוחר לעבוד בתחום העיצוב הגרפי בהחלט ימצא פרנסה בשפע עם אפשרויות עבודה רבות ומגוונות בתחומי ההיי-טק או בתור עבודה פרילנסר עצמאי מהבית. בכתבה הזאת נביא לכם פרטים רחבים איך אפשר ללמוד את התחום הזה ומה הוא השכר בתחום.

מה חשוב בתעשייה היום כדי לעבוד במשרדי פרסום או חברות הייטק?

השכר בתחום למתחילים בהייטק הוא מעל 17,000 ש”ח במידה ובחרתם לעבוד במשרדי פרסום השכר 11,000 ש”ח לבוגרים ללא ניסיון. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד במשרד הפרסום. זה לא משנה אם יש למעצבים הגרפים ניסיון או לא, או שרק סיימו לימודים אתמול. בתחום העיצוב הגרפי אם תיק עבודות  מקצועי בהחלט תוכלו  להתברג במהירות במקומות עבודה. דווקא מעצבים גרפיים ללא ניסיון לפעמים יותר מבוקשים בתעשייה כי הם מגיעים עם טרנדים חדשים ורעיונות חדשים לעולם העיצוב הגרפי וההייטק. אם אתם יודעים שתיק עבודות שלכם הוא מקצועי ביותר תוכלו לשלוח למקומות עבודה שונים דרך מדור דרושים בפייסבוק ועוד מקומות.

לימודים אונליין עיצוב גרפי

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד בשיטת לימודים אונליין מהבית דרך מכללות לעיצוב גרפי שמלמדות אחד על אחד בצורה פרטית ואישית עם מורה פרטי מעבר לקו. בתקופת הלימודים תלמדו את כל השפה העיצובית תוך מתן דגש לתיק העבודות. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד או עסוקים בעבודה ולימודים תוכלו בהחלט להשתלב בתעשייה דרך שיטת לימודים זו. תוכלו לראות בקישור הבא מכללה מומלצת ללימוד עיצוב גרפי שמכשירה אינספור מעצבים גרפים ישירות לעולם ההייטק.

לימודי עיצוב גרפי במכללות

לימודי עיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה. תחילת תלמדו את כל השפה העיצובית ורק לאחר מכן תשתמשו בתוכנות המקובלות בתעשייה של חברת אדובי. לימודי השפה העיצובית יהיו בנייה קונספטואלית תוך שימוש בצבעים נכונים וטיפוגרפיה שתתאים לנושא שאותו מעצבים. תלמדו כיצד לשלב אלמנטים ולהעביר את המסר המכירתי – שיווקי תוך הבנה מעמיקה של מי הוא קהל היעד שלכם ואיך אתם צריכים לעצב לקהל היעד בצורה נכונה ומקצועית.

השפה העיצובית והתוכנות של חברת אדובי

מעסיקים ועסקים צריכים את המעצבים הגרפיים בצורה מאוד חזקה כי רק דרך העיצובים הגרפים אפשר להעביר מודעות ופרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עסקים שלא יפרסמו את עצמם לא יוכלו למכור ולשווק את המותג שהם מפתחים. האחריות היא מאוד גדולה של המעצבים הגרפיים כי הם צריכים להבין בדיוק מה מעצבים כדי לשווק את המוצר בצורה נכונה.

לסיכום עולם העיצוב גרפי נחשב לאחד התחומים הכי חמים במשק הישראלי ובעולם כולו, אם אתם אוהבים את עולם זה בהחלט תוכלו לפתח קריירה בעיצוב גרפי עם הכנסה נאה בצד.