לימודי עיצוב גרפי באילת עיצוב אלבומים מהבית, אפשרות נהדרת להכנסה מהבית

אם אתם גרים באילת, ודאי תוכלו לעבוד בתחום התיירות, אך אם אתם מעונינים לייצר לכם הכנסה נוספת או הכנסה מהבית, אנו נספר לכם במאמר זה על תחום העיצוב הגרפי ותת תחום מבוקש מאוד בתוכו שנקרא עיצוב אלבומים דיגיטליים. כן כן, אותם אלבומים שמעצבים לאירועי שמחה, חתונות, בר מצוות וימי הולדת. בעיר כל כך מרוחקת מערים נוספות חשוב שתהיה אפשרות פרנסה נוספת שאינה תלויה במרחק מהלקוחות.

מי יכול לעסוק בעיצוב אלבומים דיגיטליים?

למעשה כל אחד יכול היום לעצב אלבומים דיגיטליים איכותיים ומקצועיים, כל מה שצריך לדעת זה את תוכנת הפוטושופ ואתם יכולים לעסוק בתחום זה. מעצבים גרפיים רבים כיום יכולים לעסוק בתחום זה, אך לא רבים עוסקים בו כי לוקח זמן לצבור שם, אך אם תהיה לכם הסבלנות, תתחילו בקטן עם לקוח אחד או שניים ותצברו שם, מהר מאוד תמצאו אתכם עם צלמים שירצו לעבוד איתכם בתחום. ויותר מכך, אם תהיו טובים, סביר להניח שהצלמים שאיתם תעבדו יספקו לכם עבודות נוספות כמו עיצוב קטלוגיים או עיבוד תמונות. אם גם אתם מעוניינים לדעת את רזי המקצוע או ללמוד עיצוב גרפי באילת אונליין מהבית, כנסו לאתר הבא ותוכלו לקרוא על כך עוד.

תוכלו ללמוד באילת את תחום זה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

עיצוב אלבומים דיגיטליים לצלמים מקצועיים

צלמים רבים נותנים ללקוחותיהם חבילת צילום הכוללת צילום האירוע, מגנטים והפקת אלבומים דיגיטליים. צלמים רבים יודעים להשתמש בתוכנת הפוטושופ, אך אין להם את הזמן לעסוק בעיצוב האלבום הדיגיטלי עבור לקוחותיהם. לרוב הם עוסקים בתיקון התמונות ומעבירים אותם למעצב הגרפי על מנת שישזור אותם באלבום. על מנת לעבוד עם מספר צלמים וליצור לכם שם כמעצבים טובים בתחום, עליכם ליצור יחסי אנוש טובים ולספק את העבודה בזמן. ודאי אתם שואלים את עצמכם כמה זמן ייקח לכם להכין אלבום דיגיטלי אחד. התשובה לכך היא שאלבום ניתן להכין בין שעתיים ל חמש שעות. אם תכינו לעצמכם טמפלטים מראש תוכלו לקצר את זמן העבודה שלכם לפחות בחצי ותוכלו להיות מאוד יעילים. לאותם טמפלטים אתם תשזרו את התמונות. טיפ נוסף, על מנת לא לעשות עבודה כפולה, כדאי לכם להכין שני עמודים ראשונים עבור הלקוח, לתת לו לאשר את הגרפיקה ורק לאחר מכן להתקדם לשאר האלבום.

כמה אוכל להרוויח מעיצוב אלבומים דיגיטליים?

אלבום דיגיטלי סטנדרטי יכול להתחיל בעלות של 1500 ש”ח וככל שתהיו יותר יצירתיים ומקוריים תוכלו לעלות את מחירו בהמשך. למרות שאלבומים דיגיטליים לרוב מעוצבים עבור אירועים, חשוב שתדעו כי הכנת אלבומים דיגיטליים לצלמים נעשית לאורך כל השנה. כמו כן עיצוב האלבומים הוא לא רק לאנשים פרטיים, גם חברות וארגונים מזמינים אלבומים לאחר אירועי חברה, חגיגות מסוימות לכבוד החגים וטיולי חברה.