הכנת אפליקציות לימודים

רוצים לדעת איך מכינים אפליקציות? אוהבים את עולם העיצוב ורוצים להשתלב בתעשיית ההייטק? סיימתם לימודי עיצוב גרפי אתם רוצים להתקדם לעולם הדיגיטל? בכתבה הבאה תוכלו לקבל פרטים מלאים איך אפשר להתברג לתעשיית האפליקציות ולעבוד בתחום הכי רווחי וחם בשוק בישראל כיום. אפליקציות נהפכו לשימוש יומיומי אצל כולם החל מאפליקציה של הבנקים ועד לקבלת תחזית מזג האוויר. אפליקציות הם הדבר היחידי שגורם לנו לחסוך זמן בכל מה שאנחנו צריכים. תחום העיצוב האפליקציות בעשור האחרון קפץ מאוד וגרם לביקוש מסיבי של מעצבים גרפיים ומפתחים לעבודה משותפת.

קורס בניית אפליקציות אונליין

אפשר ללמוד את תחום זה מהבית אונליין עם מורים פרטיים ללימודי תעודה,  תוכלו לראות מה כולל קורס בניית אפליקציות ולצפות בסרטון הסבר רחבים איך בונים אפליקציות. בקישור תראו סרטון הסבר שנעשה על ידי מורים לעיצוב והכנת אפליקציות הקשורים לתחום העיצוב הגרפי בקשר ישיר. אם אין לכם ניסיון בעולם העיצוב הגרפי הכנת אפליקציות זה לא התחום שלכם כי התחום מתבסס על כל חוקי העיצוב הגרפי. בקורס בניית אפליקציות המעצבים הגרפיים עובדים על התוכנות שאותם למדו במסגרת קורסים בעיצוב גרפי וממשיכים לתוכנות אחרות להכנת אפליקציות כמו תוכנת אקס די ADOBE XD.

לבנות את האפליקציה על פי החוקים של חווית משתמש

במהלך הלימודים תלמדו את כל תחום חווית המשתמש ואיך לבנות את האפליקציה על פי החוקים הללו. אפליקציות שחווית המשתמש בה תהיה גרועה זה כישלון מראש נקודה!! על חוויית המשתמש להיות נוחה לגולשים ולאפשר להם לקבל את כל מה שהם צריכים מהאפליקציה בצורה מהירה וברורה.

השכר בתחום עיצוב אפליקציות בחברות הייטק

בגלל המחסור העצום בתחום ההייטק של מעצבי האפליקציות השכרהוא מאוד גבוה והביקוש הוא אינסופי. אם בעבר היו בונים רק אתר האינטרנט היום עסקים צריכים גם אתרים וגם אפליקציות כדי שהאתר יהיה מותאם למובייל החכם. השכר בתחום של מעצבי האפליקציות מתחילים לאחר סיום לימודים יכול להתחיל ב 17 אלף שח נטו. זה לא סוד שבוגרי מסלולי תקשורת חזותית שכולל לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים ואפליקציות מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית היות והשכר הוא הרבה יותר גבוה לעומת מה שיקבלו בחוץ. בסופו של דבר כל אחד לפי הניסיון שלו ומה שהוא מרגיש שנכון לו. נוכל לראות שמרבית מעצבי אפליקציות עובדים בתחום שנה עד שנתיים ולאחר מכן פותחים עסקים עצמאיים בחברות הייטק קטנות.

לסיכום תחום זה נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית הייטק ועל כך יעידו כל הקבוצות בפייסבוק מדורי דרושים להייטק, במידה וסיימתם לימודים תוכלו להתברג במהירות לתחום זה, זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא כל מה שתצטרכו לעשות זה להראות עבודות ודוגמאות שעשיתם במהלך הלימודים. בדוגמאות אלו יראו כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים ומעבירים טרנדים חדשים בעיצוב המותאמים לשנת 2020. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה רחב יותר וקולע לתחומים שונים יהיה לכם קל להתברג לתעשייה הזאת במהירות הבזק עם שכר עצום התחלתי כי כולנו יודעים שבתחום ההייטק השכר מפנק מאוד.