ללמוד באמצעות מכללות עיצוב גרפי בירושלים או מהבית אונליין דרך האינטרנט

מחפשים ללמוד עיצוב גרפי בירושלים? האם צריך ללכת למכללות עיצוב גרפי בירושלים רק כדי ללמוד את התחום הזה? כיצד אפשר להיות גרפיקאים ולעבוד בתחום זה מהבית?  בכתבה הבאה הכנו לכם אינספור טיפים וטריקים שיעזרו לכם להחליט האם שווה ללמוד את התחום הזה. רגע אחד לפני שבוחרים תחום ללמוד ולהשקיע בו כסף וזמן צריכים לעשות סקר שוק ולראות אם בכלל כדאי ללמוד את התחום. בכתבה הבאנו לכם אינספור סיבות לתחום הכי חם בישראל ובעולם כולו עיצוב זה עבודה בחברות הייטק

מה לומדים במסגרת הדרכה בעיצוב גרפי בירושלים

כיום כדי להיות מעצבים גרפיים צריכים ללמוד קודם כל איך לחשוב כמעצב גרפי. בהתחלה תלמדו את החוקים של גרפיקה ממוחשבת תוך שימוש בבנייה קונספטואלית של מוצרים בפרסומות לעבודה ברשתות החברתיות. חברות ועסקים לא יכולים להתקיים כיום אם הם לא מפרסמים בלי סוף ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק. הקהל שלהם נמצא ברשתות האלה והם צריכים כל הזמן להזכיר את עצמם ולהראות מה הם שווים.  המעצבים הגרפיים הם אלה שיעשו את כל העיצובים לרשתות החברתיות בלבד.

עיצוב גרפי בירושלים כוללים שימוש בתוכנות גרפיקה

לימודי עיצוב גרפי בירושלים כוללים שימוש בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי. התוכנות הגרפיות הם הכלים היחידים שאיתם יעבדו הגרפיקאי ומעצבים לכל אורך הקריירה. התוכנות של חברת אדובי כוללות את תוכנת הפוטושופ המפורסמת שאיתה אפשר לבצע מניפולציות ועיבוד גרפי לתמונות. לאחר מכן תלמדו את תוכנת אילוסטרייטור שדרכה מבצעים משיכות של הקווים לכל מקום והכנה של לוגואים כגון בנייה של מיתוג לעסקים. בסיום הקורס תעבדו על תוכנת אינדיזיין התוכנה היחידה שאיתה מבצעים קטלוגים פרסומיים או מעצבים ספרים וחוברות. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיפתח לכם דלתות בתעשייה.

ללמוד מהבית אונליין עיצוב וגרפיקה ממוחשבת

בתחום העיצוב הגרפי לא חייבים ללמוד אך ורק במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה בירושלים ובסביבה אלה דרך שיטת לימודים אונליין בית ספר מספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה האישי שלכם אחד על אחד לראות את המסך שלכם. תוכלו לראות בקישור הזה איך ללמוד עיצוב גרפי בירושלים מבלי לצאת מהבית מדהים! המורה יסביר לכם מהלכים שונים בתוכנות של הגרפיקה ולאחר מכן אתם תצטרכו לתרגל לכל אורך השיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לפתח לכם את היצירתיות ולהפוך אותך למעצבים גרפיים מקצועיים. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שמורה  מגיע אלכם הביתה. הלמידה אישית היא בצורה פרטית אחד על אחד בדיוק כמו מתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית ותיק עבודות שתבנו יחד עם המורה שלך לכל אורך הלימודים.

לימודי המשך לבניית אתרים לעבודה בחברות הייטק – מסלול תקשורת חזותית

לאחר לימודי עיצוב גרפי תוכלו להמשיך ללמוד את תחום עיצוב אתרים והכנת אפליקציות תחום מאוד מבוקש בעולם ההייטק. מסלול לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים נקרא תקשורת חזותית והוא מאפשר למעצבים הגרפיים לתת רשת רחבה יותר של פתרונות ללקוחות שלהם. כל עסק היום או חברה יודעים שבלי אתר אינטרנט אי אפשר להתקיים ולקיים קשר עם קהל היעד שאותו הם רוצים להשיג.

האם יש ביקוש בתחום העיצוב גרפי ובחברות הייטק?

הביקוש העצום בתחום העיצוב הגרפי וכל זה בגלל ההתפתחויות הטכנולוגיות שקרו בעשור האחרון . במיוחד בתחומי עיצוב של האפליקציות כולנו יודעים כמה הם חשובות היום. בחברות היי-טק נמצאים מפתחים ומתכנתים שמכינים את האפליקציה או חנות האונליין על ידי קודים. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את סגנון הצבעים הקונספט העיצובי בבנייה של אפליקציה. לשיתוף פעולה בעבודה בין מעצבים גרפיים מתכנתים הוא שיתוף פעולה קבוע לכל אורך בנייה של פרויקטים כאלה. בתחום ההיי-טק המשכורות הם  גבוהות מאוד ולכן מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בתחום זה. המעבר המסיבי של מעצבים גרפיים גרפיקאים מעולם הדפוס  לעולם האינטרנט יוצר ביקוש עצום מה שגרם לעלייה גבוהה בשכר של גרפיקאים ומעצבים ללא ניסיון. זה לא משנה אם יש לך ניסיון בתחום הזה או רק סיימתם לימודים לא מזמן מה שחשוב זה שיש לכם תיק עבודות, דווקא חברות פרסום ומשרד הייטק מעדיפים בוגרים ללא ניסיון כי הם מגיעים עם מחשבות חדשות וטרנדים ל-2020.