אינדיזיין אדובי נחשבת לתוכנה הטובה ביותר לעיצוב ובנייה של ספרים INDESIGN ADOBE 2020

מחפשים תוכנה מקצועית להכנה של הספרים ועימוד? מהם התוכנות המקובלות היום שסופרים משתמשים בהם. למה הוצאות לאור מעדיפות את תוכנת אינדיזיין כתוכנה המרכזית ביותר להכנה של קטלוגים וספרים? בכתבה נראה לכם סדרה של סרטונים מדהימים שמסבירים למה היום חברת אדובי נחשבת לחברה הטובה ביותר שמפתחת תוכנות גרפיקה ועיצוב להוצאות לאור.  תחילה נסביר לכם על יכולות התוכנה ולאחר מכן תראו סרטוני הסבר מקצועיים בשפה העברית וברורה ביותר לכל אחד.

זה לא משנה אם אתם צריכים להכין ספרי תנ”ך או ספרי קריאה רגילים, תוכנת אינדיזיין הנה התוכנה הבלעדית והנוחה ביותר להכנת עיצוב ספרים וחוברות, בכתבה תוכלו לראות שיעורי הסבר מאוד רחבים על יכולות תוכנת האינדיזיין ולקבל מידע רחב על תוכנת הכנת ספרים וקטלוגים מבית חברת אדובי מערכות העולמית.

מה זה עימוד בתחום הספרים?

עימוד זה תחום בו מעצבים גרפיים וגרפיקאים מקבלים טקסטים מתוכנות מלל אחרות ומסדרים את זה לפי עמודים ורצונות הלקוחות בתוכנת אינדיזיין. בגרפיקה ההתחלתית הם יבנו את הכותרות ולאחר מכן יכניסו את כל הגרפיקה המוצגת על ידי אלמנטים ויזואליים בהתאם לנושא של הספר. תוכלו לראות בקישור הבא שיעורי וידאו רחבים על יכולות תוכנת אינדיזיין וכיצד גרפיקאים עובדים בהוצאות לאור. השיעורים יסבירו לכם כיצד מעמדים ספר ואת כל שלבי התהליך לפני ההדפסה.

שימוש בעיצוב מאסטרים באינדיזיין

מאסטרים בתוכנת אינדיזיין  אדובי מאפשר לקבוע סגנון עיצוב גרפי בעמוד אחד ולאחר מכן כשפותחים בתוכנת אינדיזיין מאות עמודים לקבוע את סגנון העיצוב על עמודים ספציפים שאנחנו רוצים שזה יהיה. שימוש בסגנון הכנת מאסטר חוסך למעצב הגרפי עבודה רבה במיוחד כשיש שינויים ועד הסגירה הסופית של הגרפיקה לדפוס. במידה ורוצים שרקע גרפי יופיע על כל העמודים נצטרך לפתוח סגנון מאסטר חדש בו נכניס את התמונות והגרפיקות שעברו עיבוד גרפי בתוכנת הפוטושופ ישירות לתוכנת אינדיזיין. יש שיתוף פעולה ומעבר הדדי בין 2 התוכנות הללו כי הם פותחו על ידי אותה חברה.

קביעת תבנית חוזרת של סגנון כיתוב באינדיזיין

קובעים את סגנון הכותרות ברגע שמכינים ספר מקצועי תחילה נעתיק את כל המלל מתוכננת המלל שקיבלנו ולאחר מכן נבצע פעולת ההעתקה כל החומר ונדביק בתוכנת אינדיזיין כדי לעצב את הכותרות. כל כותרת תקבל סגנון עיצוב כך שזה יאפשר לנו בהמשך לעצב בצורה אוטומטית את כל הכותרות שיש לנו בעמודים בקלי קלות. במידה והלקוחות שלנו לא אוהבים את הצבעוניות שקבענו בכותרת מסוימת והיא מופיעה בכל העמודים האחרים נוכל תוך שנייה לשנות את הצבעוניות וזה ישפיע על כל שאר העמודים האחרים.

למידה אונליין של תחום העיצוב והכנת ספרים

כיום תוכלו ללמוד את  תוכנת אינדיזיין גם בשיטת לימודים אונליין עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב מה שמאפשר נוחות מקסימלית בלמידה אישית בלי לנסוע שעות למקומות לימוד כמו מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה.